Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3Nová kolekce FLOWERSNová kolekce již k objednání přes eshop: Hrnky Čaje  ... arr3Naše nová pražírnaNavštivte naše nové stránky s exluzivní nabídkou pražené... arr3AKTUALNÍ OTEVÍRACÍ DOBARádi Vás přivítáme v našem obchůdku. Navíc Vás potěšíme dobrou kávou. Navšivte nás všední dny od 9...

Přehled produktů » Bylinkové, nahřívací polštářky

E-SHOP BYLINKOVÉ       E-SHOP NAHŘÍVACÍ

 

BYLINKOVÉ A NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘKY

 

  • BYLINKOVÉ POLŠTÁŘKY

Polštářek je plněn dutým vláknem a směsí bylin, které pozitivně působí na lidský organismus. Polštářek má bavlněný svlékací povlak. Rozměry jsou 30x30 cm nebo 35x45 cm.

PŘEHLED SMĚSÍ BYLIN A JEJICH ÚČINKŮ

LEVANDULE- Levandule pozitivně působí na nervový systém. Pomáhá při revmatických a svalových bolestech. Má zklidňující účinky, pomáhá při migréně,nervovém vypětí a nespavosti.

SMĚS PROTI CHÁPÁNÍ- Směs bylin (černého bezu, lipového květu amateřídoušky)příjemně voní, uvolňuje dýchací cesty,čímž působí proti chrápání.

SMĚS PRO SLADKÉ SNY- Směs bylinek (valeriány, meduňky, a heřmánku) akonejšivá vůněmi zklidňující účinky , je vhodná i pro nejmenší. Působí na nespavost , při nervovém vyčerpání, snižuje krevní tlak. 

DOBRÁ NÁLADA- Aroma uvolňuje napětí, podporuje a posiluje. Navozuje pozitivní pocity a je energetizující. Stimuluje mozkovou činnost.

 

Nahřívací polštářky (pohankové, špaldové, solné, pecky)

ulevují bolesti zatuhlých anamožených svalů, pomáhají prohřát, nebo naopak ochladit bolavá místa.

  • POHANKOVÉ A ŠPALDOVÉ NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘKY

 

Ulevují bolesti zad a páteře, tvarují se pod hlavou dle potřeby, pomáhají na migrény, podporují klidné spaní, působí antidepresivně, ulevují bolesti svalů a končetin, vyrovnávají energii.

 Pohankový pás

Nahřívací pohankový pás rozměr 20x65 cmPohankový pás pomáhá především na prohřátí organismu a ledvin, ulevuje ztuhlým svalům a prokrvuje a zmírňuje bolest. Je připraven na provléknutí šňůrky a možnosti připevnění na bedra. Nahřívá se v mikrovlnné troubě, na kamnech, nebo elektrické troubě. Má svlékací pratelný povláček.

Pohanková podkova
Pohankový polštářek lze použít k ulevení a podepření krční páteře, výborně se hodí i při masáži krční páteře v leže. Po nahřátí v troubě pomáhá na uvolnění ztuhlých svalů a k prohřátí trapézových svalů. Je plněn plevami. Má svlékací pratelný povláček.
 
Pohankový váleček
Pohankový polštářek lze použít k ulevení a podepření krční páteře, kolen, kotníků. Výborně se hodí i při masáži krční páteře v leže. Je plněn plevami. Má svlékací pratelný povláček.
 
Špaldový polštářek

Špaldový polštářek posiluje imunitní systém, má uklidňujícíúčinky a působí antidepresivně. Po nahřátí přináší úlevu při revmatických a svalových bolestech. Předchází tvorbě křečových žil, je vhodná i proalergiky. Rozměr 30 x 30 cm a 35 x 45 cm. Je plněn plevami a bylinkami. Pere se povláček.

Špaldový polštářek s levandulí
Špaldový polštářek s levandulí posiluje imunitní systém, má uklidňující účinky a pozitivněovlivňuje nervový systém. Působí antidepresivně. Po nahřátí přináší úlevu při revmatických a svalových bolestech. Pomáhá při migréně,nervovém vypětí a nespavosti. Rozměr 30 x 30 cm a 35 x 45 cm. Je plněn plevami a bylinkami. Pere se povláček.
 
Špaldový polštářek s mareřídouškou a šalvějí
Špaldový polštářek s mateřídouškou a šalvějí posiluje imunitní systém, má zklidňující účinky a pozitivně ovlivňuje nervový systém. Působíantidepresivně. Po nahřátí přináší úlevu při revmatických a svalových bolestech. Uvolňuje dýchací cesty, zmírňuje kašel. Pomůže přitrávících potížích a křečích. Rozměr 30 x 30 cm a 35 x 45 cm. Je plněn plevami a bylinkami. Pere se povláček.
 
Pohankový polštářeks levandulí
Pohankový polštářek s levandulí pomáhá při bolestech hlavy, krčnípáteře, chrání proti zablokování aprokrvuje. Po nahřátí v troubě pomáhá na uvolnění ztuhlých svalů a k prohřátí ledvin. Má zklidňující účinky a posiluje imunitní a nervový systém. Pomáhá při migréně,nervovém vypětí a nespavosti. Rozměr 30 x 30 cm a 35 x 45 cm. Je plněn plevami a bylinkami. Pere se povláček.
 
Pohankový polštářek s mateřídouškou a šalvějí
Pohankový polštářek s mateřídouškou a šalvějí pomáhá při bolestech hlavy, krční páteře, chrání proti zablokování a prokrvuje. Po nahřátí v troubě pomáhá na uvolnění ztuhlých svalů a k prohřátí ledvin. Má zklidňující účinky a posiluje imunitní a nervový systém. Uvolňuje dýchací cesty a zmírňuje kašel. Rozměr 30 x 30 cm a 35 x 45 cm. Je plněn plevami a bylinkami. Pere se povláček.
 
Pohankový polštářek
Působí při bolestech hlavy, krční páteře, chrání proti zablokování a prokrvuje. Po nahřátí v troubě pomáhá na uvolnění ztuhlých svalů a k prohřátí ledvin. Rozměr 30 x 30 cm a 35 x 45 cm. Je plněn plevami a bylinkami. Pere se povláček.
 
  • SOLNÉ NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘKY

 

NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK s mořskou solí a levandulí

Polštářek po nahřátí v troubě, na pánvičce, nebo v mikrovlnnétroubě (cca 1,5 min.), je vhodný k přikládání při bolestech zad,kloubů, končetin, nebo při menstruačních bolestech. Je vhodný na uvolnění ztuhlých svalů, prohřátí ledvin, nebo uvolnění rýmy. Lze také použít jako chladící obklad při namražení v mrazáku. Sůl má významnou energetickou očistnou sílu. Rozměr 45 x 20 cm a 25 x 20 cm.Je plněn mořskou solí a bylinkami. Pere se povláček.

NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEKs mořskou solí a jalovcem

Polštářek po nahřátí v troubě, na pánvičce nebo v mikrovlnné troubě (cca 1,5 min.), je vhodný k přikládání při bolestech zad, kloubů, končetin, nebo při menstruačních bolestech. Je vhodný na uvolnění ztuhlých svalů,prohřátí ledvin, nebo uvolnění rýmy. Lze také použít jako chladící obklad při namražení vmrazáku. Sůl má významnou energetickou očistnou sílu. Rozměr 45 x 20 cm a 25 x 20 cm.Je plněn mořskou solí a bylinkami. Pere se povláček.

NAHŘÍVACÍ MAZLÍČEK

se solís bylinkami (mateřídouška, šalvěj, máta, levandule).Malý pomocník na uvolnění nosních dutin a dýchacích cest. Po nahřátí v mikrovlnné troubě, nebo na kamnech přiložíme na čelo. Teplem se uvolní nosní dutiny a směs bylin napomůže k uvolnění dýchání. Rozměr 10 x 20 cm.Je plněn solí a bylinami. Nepere se.

 

  • PUPÍČEK

(pohanka a heřmánek). Pupíček je malý pomocník při bolestech ouška, bříška a nadýmání. Po nahřátí přiložte polštářek na bříško, nebo ucho dítěte.Teplo a aroma heřmánku pomůže od napětí a bolesti. Rozměr 20 x 20 cm. Je plněn solí a bylinkami. Pere se povláček.

 

  • TŘEŠŇOVÉ PECKY

 

E-SHOP BYLINKOVÉ       E-SHOP NAHŘÍVACÍ